• In English
 • На Волині ведеться пошук додаткових земельних масивів для виділення учасникам АТО і родинам загиблих бійців
  опубліковано 29 грудня 2014 року о 12:35

  Землевпорядна служба Волині здійснює роботи з пошуку додаткових земельних масивів для забезпечення заяв військовослужбовців – учасників АТО та членів родин загиблих бійців. Про це повідомляє Головне управління Держземагентства у Волинській області.

  На сьогодні до територіальних органів Держземагентства в області та органів місцевого самоврядування від зазначеної категорії громадян надійшло загалом 2352 заяви на отримання земельних ділянок. Зокрема, на розгляді фахівців обласної землевпорядної служби перебувають 757 заяв. Усі вони розглядаються у позачерговому порядку.

  Так, учасникам АТО уже надано 715 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення 323,2 га земель.

  Учасники АТО та члени родин загиблих бійців вже отримали у власність 174 земельні ділянки площею 151 гектар. З них: 92 наділи – для ведення особистого селянського господарства, і по 41 – для будівництва та для ведення садівництва.

  880 заявникам з різних причин було відмовлено у наданні земельної ділянки. Такими причинами можуть бути відсутність документів, які підтверджують статус учасника АТО, або якщо заявник у мирний час вже скористався правом на безоплатну приватизацію земельної ділянки з таким же цільовим призначенням, яке вказане у заяві.

  Довідково

  З покроковою схемою дій учасників АТО, які бажають отримати земельну ділянку у власність, можна ознайомитися на веб-сайті Держземагентства України у рубриці «Громадська приймальняПитання-відповідіІнформація та роз’яснення щодо землеустрою та охорони земель».