• In English
 • Ігор Жданов привітав переможців та призерів світових змагань із самбо
  опубліковано 27 грудня 2014 року о 10:05

  Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов привітав Національну федерацію самбо України із плідним завершенням спортивного року.

  "Вся країна пишається вашими досягненнями. Особисто для мене та кількість медалей, які завоювали українські спортсмени протягом цього року, є найкращим показником вашого таланту та праці", - зазначив Ігор Жданов, вітаючи спортсменів та тренерів під час урочистих зборів Федерації, які відбулись 26 грудня. Також Міністр взяв участь у нагородженні переможців та призерів світових та європейських змагань.

  У свою чергу, президент Національної федерації самбо України, народний депутат Олексій Савченко подякував Міністру за привітання, та закликав спортсменів долучитися до пропаганди спорту та здорового способу життя серед молоді.

  У 2014 році українські спортсмени довели, що є одними з світових лідерів в цьому виді єдиноборств. Так, на чемпіонаті світу в японському місті Наріта наша збірна посіла 4-те місце у загальному командному заліку (він, зазвичай, ведеться за певною системою очок, які нараховуються спортсменам, що посіли 1-е, 2-е, 3-е та 5-е місця). Медальний здобуток української команди склав 10 нагород: 2 золоті та 8 бронзових.  

  У травні 2014 року українські самбісти взяли участь у чемпіонаті Європи, який пройшов у Бухаресті. Зі столиці Румунії наші самбісти повернулися з 14-ма нагородами: 1 золота, 1 срібна й 12 бронзових. 

  На чемпіонаті світу серед юніорів і юнаків було здобуто 4 срібні й 9 бронзових нагород, а на першості Європи – 1 золоту, 7 срібних і 9 бронзових. Зі світового форуму серед кадетів українці привезли 3 «золота», 4 «срібла» й 4 «бронзи».

  На Кубку світу серед студентів наші спортсмени взяли 2 золотих, 1 срібну й 5 бронзових медалей.