• In English
 • На Львівщині 115 сімей, родичі яких загинули у зоні АТО, отримали одноразову адресну допомогу
  опубліковано 26 грудня 2014 року о 16:09

  Станом на 25 грудня поточного року з Львівського обласного бюджету профінансовано 13 млн. 857,5 тис грн. на виплату одноразової адресної допомоги 115 сім’ям, родичі яких загинули під час проведення антитерористичної операції.

  «Кошти перераховані департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації в повному обсязі відповідно до замовлення для подальшого надання одержувачам. Розмір зазначеної допомоги на одну сім’ю становить 120,5 тис. грн. з урахуванням оподаткування», - розповів директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

  Він додав, що інформування одержувачів про виділення їм одноразової адресної допомоги забезпечують органи соціального захисту населення.

  Довідково

  У рамках Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2014-2017 роки, з урахуванням змін, в обласному бюджеті передбачено 14821,5 тис. грн. на виплату одноразової адресної допомоги сім’ям, родичі яких загинули під час виконання завдань в умовах правового режиму воєнного стану, здійснення антитерористичних операцій або від рук агресорів (сепаратистів/ терористів).