• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 26 грудня 2014 року о 13:19

  Обстановка на українсько-російській ділянці кордону залишається складною. Підрозділи Держприкордонслужби здійснюють охорону та оборону українсько-російського кордону та лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. Терористи постійно порушують режим припинення вогню та обстрілюють позиції українських військових.

  Учора ввечері, 25 грудня, терористи здійснили постріли з підствольного гранатомета по блокпосту в районі н.п. Верхнє Троїцьке. Ніхто з військовослужбовців не постраждав. Вибухи відбулися поряд з місцем несення служби на дорозі.

  Також незаконні збройні формування продовжують здійснювати повітряну розвідку за допомогою безпілотних літальних апаратів. Безпілотник зафіксували вздовж берегової смуги на напрямку «Білосарайська Коса - Маріуполь».

  На ділянці відділу «Станично-Луганське» прикордонники здійснили пропуск гуманітарного вантажу від українського відділення міжнародної організації «Червоний Хрест», який призначений для жителів Луганської області. У вантажних автомобілях перевозили продукти харчування та медикаменти.