• In English
 • Донецька ОДТРК буде мовити з Краматорська, - Держкомтелерадіо
  опубліковано 25 грудня 2014 року о 17:03

  Державний комітет телебачення і радіомовлення України затвердив нову редакцію Статуту Донецької обласної державної телерадіокомпанії. Відповідний наказ підписав Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

  Місцем знаходження телерадіокомпанії визначено місто Краматорськ. Серед основних завдань Донецької держтелерадіокомпанії - забезпечення глибокого та всебічного висвітлення громадсько-політичного, економічного та культурного життя Донецька, області та держави; оперативне інформування про події у Донецьку та області, в Україні та за її межами.

  Згідно із наказом Держкомтелерадіо генеральний директор Донецької обласної державної телерадіокомпанії Олег Джолос має забезпечити в установленому порядку державну реєстрацію Статуту Донецької ОДТРК та привести у двомісячний строк свої рішення, печатки, штампи, бланки у відповідність із наказом та Статутом.

  Як зазначив Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко, затвердження нової редакції статуту є першим юридичним кроком до відновлення мовлення Донецької державної телерадіокомпанії, матеріально-технічна база якої опинилася на контрольованій сепаратистами та російськими терористами території.