• In English
 • У Мінекономрозвитку обговорили питання розвитку туризму
  опубліковано 25 грудня 2014 року о 14:24

  У Мінекономрозвитку відбулося обговорення шляхів розвитку туризму в контексті європейської інтеграції України. Нарада пройшла під головуванням заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України – керівника апарату Романа Качура.

  У ході дискусії обговорювалась робота, яку буде проводити Мінекономрозвитку, займаючись питаннями розвитку туризму. Зокрема, йшла мова про виклики, що стоять перед сферою державного управління туристичним сектором, у тому числі обговорювалися питання фінансування галузі.

  Роман Качур наголосив на доцільності залучення громадських організацій і бізнесу до формування державної туристичної політики.

  «Ми повинні опиратися на бізнес, на самоврядування і неурядові організації по ініціативах, розуміючи те, що державне фінансування обмежене, усвідомлювати, які можливості є в державного органу в цій сфері», - зазначив заступник Міністра.

  Нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 року № 442 було прийнято рішення ліквідувати Державне агентство з туризму та курортів, поклавши його функції на Міністерство економічного розвитку і торгівлі (крім здійснення державного нагляду у сфері туризму та курортів).