• In English
 • У Мінмолодьспорту буде створено Координаційну раду з національно-патріотичного виховання
  опубліковано 22 грудня 2014 року о 20:59

  При Міністерстві молоді та спорту України буде створено міжвідомчу Координаційну раду з національно-патріотичного виховання, до якої будуть залучені представники Міністерства оборони України, Міністерства освіти і науки, народні депутати, представники громадських організацій.

  «Я неодноразово говорив про те, що національно-патріотичне виховання молоді є одним з пріоритетів діяльності Мінмолодьспорту. Минулого тижня на засіданні-нараді по цьому питанню мали конструктивну розмову із небайдужими людьми – громадськими активістами, викладачами, спортсменами та тренерами щодо питання національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Щоб виростити та виховати здорових, сильних українців, маємо працювати над патріотичним вихованням молоді щодня. Я радий, що знайшов підтримку у представників громадських організацій, Міністерства оборони, Міністерства освіти і науки щодо спільної роботи у цьому напрямку», - зазначив Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

  Під час засідання-наради було озвучено чимало пропозицій. Зокрема, народний депутат Олег Петренко, член Комітету Верховної Ради з питань сім`ї, молодіжної політики та спорту вважає за необхідне створити окремий підкомітет з питань національно-патріотичного виховання.

  Незабаром за ініціативи Ігоря Жданова у Мінмолодьспорту також буде створено окремий структурний підрозділ, який працюватиме над стратегією національно-патріотичного виховання та її практичним втіленням.