• In English
 • Андрій Пивоварський: Основне завдання - удосконалення управління на підприємствах, підпорядкованих Мінінфраструктури
  опубліковано 22 грудня 2014 року о 18:59

  Наступного року Міністерство інфраструктури України зосередиться на удосконаленні системи управління галуззю. Про це в інтерв’ю інформаційному агентству «Інтерфакс-Україна» розповів Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

  «Основне завдання на сьогодніудосконалення корпоративного управління на усіх підприємствах, що входять у сферу управління Міністерства. Це передбачає оптимізацію системи управління, проведення міжнародного аудиту всіх підприємств, аналіз витратної частини і системи прийняття рішень по витратній частині, проведення прозорих тендерів на закупівлю послуг, матеріалів тощо», - сказав Міністр.

    Безпосередньо у самому Міністерстві теж пройде процес реорганізації. Зокрема, з метою усунення дублюючих функції проведено аналіз якісного складу персоналу та аналіз взаємозв’язку між підрозділами.

  «На мою думку, у Міністерства повинні бути контрольні функції, а господарськіпередані суб’єктам господарювання, які повинні проходити аудит, а управляти ними повинні найкращі менеджери. Ті суб’єкти, якими держава не здатна управляти або вони непрофільні, слід продати», - зазначив в інтерв’ю Андрій Пивоварський.

  Окрім цього, за його словами, Міністерством інфраструктури у 2015 році буде продовжено процес акціонування Укрзалізниці, підготовлено програму для конкурування Укрпошти на ринку, триватиме робота з європейськими партнерами щодо уніфікації авіаційного законодавства та використання принципу «відкритого неба» тощо.