• In English
 • Держпідприємництво та Європейська Бізнес Асоціація обговорили зміни до зарегульованого закону про держнагляд
  опубліковано 22 грудня 2014 року о 17:43

  Після домовленостей між Держпідприємництвом та Європейською Бізнес Асоціацією про співпрацю з удосконалення українського законодавства, що регулює підприємницьку діяльність, сьогодні, 22 грудня, сторони провели зустріч з обговорення діючого Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» та інших актів законодавства.

  Останні зміни до закону внесені у липні поточного року. У документі за ініціативи Держпідприємництва, зокрема, скасована норма, відповідно до якої звернення юридичних осіб є підставою для позапланової перевірки. Нагадаємо, що таку принципову позицію Держпідприємництва посилили звернення суб’єктів господарювання до експертно-апеляційної ради при Держпідприємництві щодо частих випадків таких перевірок.

  Учасники зустрічі систематизували існуючі пропозиції та зауваження, домовилися доопрацювати норми, які є двозначними, містять можливу корупційну складову, потребують трансформації до європейських стандартів.

  Також сторони дійшли згоди щодо першочергового вирішення питання про взаємне визнання документів, виданих уповноваженими органами інших держав.