• In English
 • Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся з Президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим
  опубліковано 22 грудня 2014 року о 15:55

  У понеділок, 22 грудня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся з Президентом Республіки Казахстан Нурсултаном Назарбаєвим, який перебуває в Україні з робочим візитом.

  Глава Уряду України відзначив важливість візиту Президента Казахстану до України для подальшого розвитку відносин між двома державами. 

  Він наголосив на двох головних напрямках співпраці України та Казахстану – торгівлі та енергетиці: «Це те, де ми можемо і маємо досягати успіху».

  «Переконаний, що наша двостороння співпраця має тільки покращитися, адже поки що цифри не найкращі. Але якщо ми з вами приймемо правильні й чіткі рішення, як збільшити обсяги двосторонньої торгівлі, - це буде лише на користь і Казахстану, і Україні», - підкреслив Арсеній Яценюк.

  Глава Уряду також нагадав, що Казахстан, як і Україна, є підписантом Будапештського меморандуму: «Упевнений, що ми пройдемо всі ці випробування. Україна пройде випробування, пов'язані з посяганням на територіальну цілісність. Упевнений, що той досвід Будапештського меморандуму, який був в України, ніколи не буде у Казахстану».

  «Ви зробили такий же крок, як і ми. Ви сильна, велика незалежна країна. І те, що ми підтримуємо одне одного в нашій територіальній цілісності й незалежності, - це дуже важливо для наших двох країн», – сказав Прем’єр-міністр України.