• In English
 • У Запорізькій області батько загиблого Героя Небесної Сотні Сергія Синенка незабаром отримає у власність земельну ділянку
  опубліковано 22 грудня 2014 року о 10:37

  У Запорізькій області батьку загиблого Героя Небесної Сотні Сергія Синенка надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Як повідомляє Головне управління Держземагентства у області, незабаром батьку Героя буде виділено ділянку в межах села Косівцево Новомиколаївського району для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,06 га, а також ділянку для ведення особистого селянського господарства площею 0,165 гектара.

  «Наші фахівці допоможуть швидко підготувати усі необхідні документи для отримання землі», – наголосили в землевпорядній службі області.

  Як відомо, Указом Президента України № 890/2014 від 24 листопада 2014 року за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції Гідності, Сергію Синенку було присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно).