• In English
 • У Мінмолодьспорту відбулось засідання ради проекту ООН
  опубліковано 19 грудня 2014 року о 19:33

  19 грудня у приміщенні Мінмолодьспорту відбулось засідання ради проекту ООН «Молоді футбольні волонтери: спорт і волонтерство для Цілей розвитку тисячоліття», в якому взяли участь заступник Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції Микола Мовчан, заступник Міністра молоді та спорту Сергій Митрофанський, заступник Постійного представника ПРООН в Україні Іната Пауловіча, представники Міністерства молоді та спорту та системи ООН в Україні.

  Під час засідання були представлені узагальнені підсумки роботи проекту в Україні за 2012-2014 роки, проведена оцінка ефективності, а також обговорені плани щодо використання напрацювань проекту у подальших програмах.

  Ініта Пауловіча високо оцінила співпрацю з Міністерством та висловила готовність і надалі долучатись до роботи Міністерства та спільними зусиллями реалізовувати нові проекти.

  Представники Міністерства зі свого боку подякували за допомогу та співробітництво та висловили сподівання на подальшу співпрацю з системою ООН в напрямку розвитку ефективної молодіжної політики, волонтерства та  популяризації здорового способу життя серед молоді в Україні.