• In English
 • Громадська рада при Міненерговугілля обговорила проект нової редакції Енергетичної стратегії України на період до 2030 року
  опубліковано 19 грудня 2014 року о 17:49

  19 грудня відбулося засідання Громадської ради при Міненерговугілля України за участю керівництва та фахівців Міністерства.

  Учасників засідання привітав заступник Міністра Олександр Светелік. У вступній промові розповів про ситуацію в енергетичній галузі та роботу Міністерства щодо врегулювання проблемних питань він зокрема наголосив про необхідність обмежень енергоспоживання з метою проходження осінньо-зимового періоду та забезпечення безперебійної роботи енергосистеми України.

  Проект Енергетичної стратегії України на період до 2030 року учасникам зібрання представив Олександр Суходоля, завідувач відділу енергетичної, транспортно-комунікаційної, екологічної та техногенної безпеки Національного інституту стратегічних досліджень, доктор технічних наук, професор.

  Він зазначив, що ціллю Енергетичної стратегії є розвиток ПЕК, забезпечення потреб економіки та населення в енергоресурсах, а також забезпечення енергетичної безпеки держави.

  Представники громадськості переглянули та обговорили презентацію про напрямки та терміни реалізації Стратегії.

  У обговоренні також взяли участь директори профільних департаментів Міненерговугілля, члени Громадської ради, запрошені спеціалісти.