• In English
 • МВС викрило кілька десятків фактів незаконної приватизації бомбосховищ
  опубліковано 18 грудня 2014 року о 12:25

  Вже понад півроку на східних теренах нашої країни триває неоголошена війна. У той час, коли державні інституції консолідують зусилля та спрямовують усі наявні засоби і внутрішні резерви на боротьбу із сепаратизмом та військовою агресією на Сході України, не слід забувати про гарантування безпеки населення на всій території нашої держави.

  Так, у ході перевірки захисних споруд цивільного захисту – бомбосховищ, протирадіаційних укриттів тощо – працівники Департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України виявили ряд порушень.

  «Незважаючи на визначену законодавством заборону приватизації захисних споруд цивільного захисту виявлено кричущі факти виведення таких об’єктів з державної та комунальної власності у приватну», – прокоментував ситуацію начальник Департаменту ДСБЕЗ МВС України Василь Пісний.

  За його словами, лише у Дніпропетровській області у листопаді поточного року було відкрито 23 кримінальні провадження за фактами незаконної приватизації 38 бомбосховищ. Приміром, у місті Нікополі працівники ДСБЕЗ виявили незаконне відчуження захисної споруди разом із майновим комплексом швейної фабрики, що відбулося у процесі її ліквідації. Наразі за цими фактами тривають досудові розслідування.

  «Перевірки захисних споруд цивільного захисту щодо їхнього цільового застосування проводитимуться й надалі, – наголосив Василь Пісний. – Збереження наявного фонду, його розвиток та утримання в готовності до використання за призначенням наразі залишається для служби ДСБЕЗ одним із важливих завдань».