• In English
 • Близько 4 мільйонів пасажирів скористалися швидкісними поїздами Інтерсіті+
  опубліковано 18 грудня 2014 року о 09:48

  З часу запровадження швидкісного руху в Україні – з травня 2012 року – послугами електропоїздів категорії Інтерсіті+ скористалося близько 4 млн. пасажирів. Про це повідомили в Українській залізничній швидкісній компанії.

  Найбільш популярними залишаються швидкісні поїзди, що курсують між Києвом та Харковом: ними скористалося близько 1,6 млн пасажирів. Квитки на поїзди Інтерсіті+ сполученням Київ – Дніпропетровськ придбали понад 900 тис. пасажирів. У швидкісних поїздах за маршрутом Київ – Львів подорожували близько 500 тис. пасажирів, а за маршрутом Київ – Одеса, що курсує з липня цього року, – понад 30 тис. пасажирів. У донецькому напрямку швидкісні поїзди Інтерсіті+ перевезли близько 800 тис. пасажирів, а у кримському – 200 тис.

  Великою популярністю серед пасажирів поїздів Інтерсіті+ та Інтерсіті користуються електронні квитки. З початку цього року через мережу Інтернет придбано 55% всіх проїзних документів. Зокрема, на швидкісні поїзди, які курсують між Одесою та Києвом, через всесвітню мережу реалізовано 60% квитків, між Львовом та Києвом, Тернополем та Києвом – по 57%. У харківському та дніпропетровському напрямках через Інтернет придбано 55% квитків, у донецькому (до Костянтинівки) – 50%.

  Придбати електронні квитки на всі поїзди категорії Інтерсіті+ пасажири можуть через офіційну онлайн-систему Укрзалізниці booking.uz.gov.ua. Роздрукувавши самостійно такий квиток, вони можуть вирушати на посадку у вагон, минаючи залізничну касу.

  Довідково

  У період новорічних свят з 29 грудня 2014 року до 11 січня 2015 року поїзди Інтерсіті+ та Інтерсіті курсуватимуть у наступних напрямках:

  ·          харківський – 3 пари поїздів щоденно;

  ·          дніпропетровський (Київ-Дніпропетровськ-Красноармійськ, Київ-Запоріжжя) – 3 пари поїздів щоденно;

  ·          криворізький – 1 пара поїздів через день;

  ·          львівський – 2 пари поїздів щоденно;

  ·          одеський – 1 пара поїздів щоденно;

  ·          донецький (Київ-Костянтинівка) – 1 пара поїздів щоденно;

  ·          тернопільський – 1 пара поїздів щоденно.