• In English
 • Створюється ініціативна група для опрацювання законопроекту про захист авторських прав в мережі Інтернет
  опубліковано 17 грудня 2014 року о 12:08

  У Державній службі інтелектуальної власності України (ДСІВ) створюють ініціативну групу для опрацювання законопроекту про захист авторських та суміжних прав в мережі Інтернет.

  Голова ДСІВ Алла Жарінова визначила однією із першочергових задач Служби  - створення ефективної платформи для законодавчої бази у сфері інтелектуальної власності. Серед інших важливих напрямків вона звернула увагу фахівців на проблему захисту авторського права та суміжних прав у мережі Інтернет, адже створення такого законопроекту інтелектуальний ринок потребує вже давно.

  «У цьому законопроекті ми врахували і рекомендації  експертів Європейського Союзу, і США, і положення Угоди про асоціацію та норми ЄС. Тепер нам дуже важливо почути вимоги широкої громадськості. Ми повинні створити таке законодавче поле, в якому буде комфортно працювати всім представникам легального бізнесу»,- зазначила Алла Жарінова на робочій нараді Служби. Вона також акцентувала на підготовці пакету законопроектів в інших напрямках. В активній розробці документ по внесенню комплексних змін в законодавство з авторського права і суміжних прав, основна мета якого — адаптація до норм ЄС. Особливу увагу у  Службі приділяють і законопроекту про колективне управління.

  У ДСІВ розпочинають також підготовку комплексних змін в законодавство по охороні промислової власності. Ця робота спрямована, передусім, на імплементацію Угоди про асоціацію між Україною і ЄС в частині інтелектуальної власності.