• In English
 • Найближчими днями до України надійде гуманітарна допомога з Республіки Польща, - Мінсоцполітики
  опубліковано 16 грудня 2014 року о 18:59

  Сьогодні відбулася зустріч Міністра соціальної політики України Павла Розенка з Міністром закордонних справ Республіки Польща паном Гжегожем Схетина і Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Польща в Україні паном Генриком Літвіном.

  Під час зустрічі обговорено питання надання Польщею гуманітарної допомоги (40 вантажівок) для переселенців з Донбасу, які зараз перебувають у Харківській області.

  Міністр соціальної політики Павло Розенко подякував керівництву Польщі за реальну ініціативу, яка незабаром буде втілена в життя.

  «Для нас головне, щоб ця допомога надійшла до громадян, які справді її потребують. Дуже добре, що ви відпрацювали цей механізм з громадськими ініціативами, недержавними організаціями, які візьмуть на себе цю місію», - підкреслив Павло Розенко.

  Окрім того, Міністр зазначив, що вже підписано наказ про визнання вантажу з Польщі гуманітарною допомогою та передано на митницю: «Всі технічні процедури наше міністерство виконало».

  Павло Розенко відзначив гарну роботу польської сторони. Завдяки наданню Польщею всіх необхідних документів Міністерством соціальної політики України були швидко прийняті відповідні рішення.

  У свою чергу, Міністр закордонних справ Республіки Польща пан Гжегож Схетина подякував за оперативність, адже надання допомоги необхідно забезпечити до новорічних свят: «Ми швидко організовували гуманітарну допомогу і раді, що у вас також оперативно було вирішено це питання».