• In English
 • Прикордонники запобігли незаконному переміщенню понад 10 тисяч тонн вугілля та більше 250 тонн м'ясопродуктів
  опубліковано 16 грудня 2014 року о 13:00

  Незважаючи на те, що вздовж лінії розмежування у зоні АТО продовжуються обстріли з боку терористів та російських найманців, Держприкордонслужба змогла у короткий термін організувати та налагодити контроль за переміщенням осіб, транспортних засобів та вантажів, які прямують через контрольні пункти в’їзду/ виїзду у зоні АТО.

  Комплекс заходів відомство здійснює відповідно до завдань, визначених Президентом України. Сьогодні вздовж лінії бойових зіткнень вже розгорнуто 13 контрольних пунктів в’їзду/виїзду. Ще 5 буде розгорнуто найближчим часом.

  Загалом з початку жовтня  на даній  ділянці перевірено понад 1 мільйон 670 тисяч осіб. З них виявлено 80 осіб, які брали активну участь у діяльності незаконних збройних формувань. Усіх їх передано правоохоронним органам.

  Крім цього, було оглянуто більше 614 тисяч транспортних засобів. Під час огляду виявлено понад 6,2 тисячі одиниць боєприпасів, понад 9 кг наркотичних засобів, затримано понад 10 тисяч тонн вугілля, що переміщувалося без належних товаросупровідних документів, майже 250 тонн м’ясопродуктів, понад 6,5 тисяч літрів алкогольних виробів та 300 тонн паливно-мастильних матеріалів.

  Наразі Державна прикордонна служба у тісній взаємодії із іншими правоохоронними органами працює над вдосконаленням системи контролю вздовж смуги безпеки та робить усе, що від неї залежить, задля недопущення розширення дестабілізаційної зони на Сході України.