• In English
 • Держземагентство розробило покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО в отриманні земельних ділянок
  опубліковано 15 грудня 2014 року о 11:14

  Державне агентство земельних ресурсів України розробило покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин воїнів, які загинули в боротьбі за територіальну цілісність України, які бажають отримати земельні ділянки.

  Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства з питань отримання ділянок учасниками АТО. Держземагентством надано чіткі інструкції, що потрібно зробити для отримання та реєстрації ділянки, кому і куди звертатися, в які терміни мають бути виконані роботи, а також вартість відповідних адміністративних послуг.

  З покроковою схемою можна ознайомитися на офіційному сайті Держземагентства України за посиланням (http://dazru.gov.ua/pytannia-vidpovidi/informatsiia-ta-roz-iasnennia-shchodo-zemleustroiu-ta-okhorony-zemel/109759-pokrokova-skhema-dii-dlia-dopomohy-uchasnykam-ato-v-otrymanni-zemelnykh-dilianok.html).

  Держземагентство нагадує, що земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності передають у власність земельне відомство та його територіальні органи.  Розпорядження землями комунальної власності в населених пунктах здійснюється безпосередньо сільськими, селищними та міськими радами.

  На сьогодні, за оперативною інформацією територіальних органів Держземагентства, військовослужбовцями – учасниками АТО та членами родин загиблих учасників АТО подано 15582 заяви на отримання земельних ділянок.