• In English
 • Ігор Жданов: Сьогодні це велика честь для кожного з нас - допомогти бійцям в АТО
  опубліковано 13 грудня 2014 року о 15:12

  12-13 грудня в Києві проходить благодійна фотовиставка Team Ukraine, яка відбувається за підтримки благодійного фонду "Крила феніксу". Усі зібрані на заході кошти будуть спрямовані на купівлю аптечок для спортсменів, які воюють в зоні АТО. Виставку відвідав Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

  «Я вдячний Іллі Шевляку, голові Спортивного комітету України за організацію цієї виставки. Він дійсно вболіває за країну і бійців, які захищають її незалежність. Сьогодні для кожного з нас велика честь – допомогти цим героям. До того ж, ця виставка допоможе більше дізнатися про неолімпійські види спорту, які мають не менші досягнення, ніж олімпійські», - наголосив Ігор Жданов під час відкриття виставки.

  Ілля Шевляк подякував Міністрові молоді та спорту за підтримку. За його словами, в зоні АТО зараз перебувають понад 1000 спортсменів – майстрів спорту, призерів та переможців українських, європейських та світових першостей. 20 спортсменів загинули від початку антитерористичної операції. Всі присутні вшанували їхню пам`ять хвилиною мовчання.

  Ігор Жданов відкрив благодійну частину виставки, придбавши фото "Шахи". У свою чергу заступник Міністра Олена Підгрушна придбала фото "Акробатика".

  Окрім перегляду фоторобіт та участі у благодійній лотереї, гості виставки мали змогу поспілкуватися із спортсменами, які нині перебувають на ротації із зони АТО в Києві.