• In English
 • Парк Нацгвардії поповнили автомобілі з автоматичними навантажувачами
  опубліковано 12 грудня 2014 року о 20:25

  Парк Нацгвардії поповнили автомобілі з автоматичними навантажувачами. Військові правоохоронці вже отримали п’ять вантажівок, обладнаних системами «Мультиліфт». Автомобілі можуть бути обладнані трьома типами платформ, які розраховані на підйом від 2 до 30 тонн. Використання таких платформ допоможе суттєво скоротити час навантажування-розвантажування автомобілів, а також звести до мінімуму роль людей у цих процесах.

  Під час сьогоднішньої поїздки до навчального центру Національної гвардії України очільники МВС та Міноборони ознайомилися з можливостями автомобіля, обладнаного автоматичною системою навантажування «Мультиліфт».

  Завдяки цій системі бойовий БТР менш ніж за хвилину був звантажений з автомобіля, а потім за такий же час – знову поміщений на вантажівку. 

  Фахівці зазначили, що платформа вантажівки може бути виконана у трьох модифікаціях. Одна з них розрахована на перевезення техніки, друга може бути використана для транспортування складових частин автономного мобільного блокпосту, а третя – для перевезення будь-яких інших вантажів. Вантажопідйомність різних типів платформи може коливатися від 2 до 30 тонн.

  Використання таких платформ допоможе суттєво скоротити час навантажування-розвантажування автомобілів, а також звести до мінімуму роль людей у цих процесах.