• In English
 • Група цивільно-військового співробітництва ЗСУ забезпечила супровід та доставку на передову вантажу з теплими речами
  опубліковано 11 грудня 2014 року о 14:07

  Офіцери групи цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України забезпечили супровід та доставку гуманітарного вантажу з теплими речами та свіжою пресою для військовослужбовців одного з підрозділів, які захищають Вітчизну у зоні проведення антитерористичної операції на Сході нашої країни.  

  Як повідомив керівник групи координації цивільно-військового співробітництва, у межах Всеукраїнської акції “Зігрій солдата в зоні АТО”, офіцерами було проведено відповідну роботу з волонтерами, підсумком якої стало цілеспрямоване направлення гуманітарного вантажу з теплими речами для наших воїнів.

  “За всебічного сприяння керівництва Благодійного фонду “Підтримай армію України” у стислі терміни було зібрано зимове взуття, рукавиці, в’язані шкарпетки, шапки, утеплені штани тощо. Усі ці речі нами терміново було доставлено безпосередньо у польовій табір військовослужбовців”, – розповів офіцер.

  Військовослужбовці подякували офіцерам групи цивільно-військового співробітництва, волонтерам та небайдужим громадянам за роботу, яку вони проводять.

  “Грудень розпочався сильними морозами. Найважче переносити стужу у польових умовах. Тому на передовій вкрай важливо мати запас теплих речей. Велике вам спасибі за те, що ви робите”, – сказав командир підрозділу.