• In English
 • Ігор Жданов: Ми налаштовані на співробітництво із профільним комітетом Верховної Ради
  опубліковано 09 грудня 2014 року о 18:18

  9 грудня відбулось засідання парламентського Комітету з питань сім`ї, молодіжної політики, спорту і туризму за участю Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова, заступників Міністра, керівників ключових департаментів, та Міністра праці і соціальної політики Павла Розенка.

  Ініціатива спільного засідання належить Ігорю Жданову. "Вважаю, що для Мінмолодьспорту важливо активно співпрацювати із профільним комітетом Верховної Ради. Ми будемо узгоджувати програму дій, як у напрямку спорту, так і молодіжній політиці, разом напрацьовувати законопроекти", - наголосив Міністр.

  Ігор Жданов повідомив присутніх про перші кроки на новій посаді. Зокрема, про проведення зустрічей із керівниками спортивних федерацій, молодіжних організацій, а також про пріоритети діяльності Міністерства. Він також запропонував включити членів Комітету до складу колегії Міністерства та взяти участь у виїзному засіданні, яке відбудеться наприкінці грудня у смт Тетіїв (Київська обл.)

  "Я пропоную поїхати в звичайний райцентр та подивитися на реалії та умови, в яких працюють рядові фахівці спортивної сфери, де займаються діти, та зробити відповідні висновки".

  Крім цього, голова Мінмолодьспорту дав доручення заступникам бути присутніми на кожному засіданні Комітету, де будуть розглядатися питання, які відносяться до компетенції Міністерства.

  Голова парламентського Комітету Артур Палатний подякував Ігорю Жданову за готовність до співпраці: "Хочу запевнити, що наш Комітет буде прозоро підтримувати всі корисні ініціативи Міністерства. Що стосується депутатів, то вони із задоволенням приймуть участь у роботі колегій та виїзних засіданнях Міністерства".

  Артур Палатний зауважив, що розвиток масового спорту та національно-патріотичне виховання, які є визначеними пріоритетами діяльності Міністерства, сьогодні надзвичайно важливі. "Наше спільне завдання – забрати дітей з вулиць та дати їм альтернативу. Особливу увагу ми маємо приділити дітям, які опинилися у зоні АТО".

  Міністр праці та соціальної політики Павло Розенко зауважив, що співпраця відомства, яке він очолює, із профільним Комітетом Верховної Ради буде також тісною. "Ініціативи Міністерства в галузі сімейної політики планую представляти самостійно. Зважаючи на складну економічну ситуацію, нас чекають непрості рішення, та ми будемо працювати публічно та аргументувати свою позицію".