• In English
 • Віктор Муженко: Ми залишаємо за собою право адекватного реагування у разі тих чи інших порушень режиму тиші
  опубліковано 09 грудня 2014 року о 17:14

  9 грудня на зустрічі з журналістами в Українському кризовому медіа-центрі, наголосив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Віктор Муженко.

  «Режим тиші - не одностороннє рішення України, - це спільний двосторонній процес. І ми залишаємо за собою право адекватного реагування у разі тих чи інших порушень даного режиму. Режим припинення вогню ми вводимо четвертий раз. Безповоротні втрати військовослужбовців за той період, а саме починаючи з 5 вересня, сягнули 192 чоловік. На превеликий жаль, загиблих військовослужбовців ми не повернемо, та ми зобов'язані зробити усе можливе, аби уникнути цих втрат взагалі», - наголосив генерал-полковник Віктор Муженко.

  Говорячи про певні гарантії виконання сторонами зобов’язань з дотримання режиму тиші начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Віктор Муженко підкреслив, що для ефективної реалізації домовленостей проведено значну роботу. Зокрема, чимало зусиль для врегулювання ситуації на Сході доклав спільний координаційний центр, який працював у зоні проведення АТО.

  «Ми прийшли до висновку і маємо певні гарантії того, що цей режим буде виконуватись. Разом із цими домовленостями, мушу наголосити, що від початку оголошення режиму припинення вогню, бойовики вже двічі обстріляли наші позиції в районі Дебальцевого», - наголосив генерал-полковник Віктор Муженко.