• In English
 • На Дніпропетровщині кадастрові реєстратори прийняли перших відвідувачів через Центри надання адмінпослуг
  опубліковано 09 грудня 2014 року о 13:17

  Державні кадастрові реєстратори управлінь Держземагентства у місті Дніпропетровську та Дніпропетровському районі достроково розпочали прийом громадян через три Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП).

  Як повідомляє Головне управління Держземагентства у Дніпропетровській області, з 5 грудня 2014 року державні кадастрові реєстратори приймають заяви через ЦНАПи у Криворізькому, Нікопольському районах та у місті Кривому Розі.

  «Перевагами функціонування Центрів надання адмінпослуг є спрощене й комфортне отримання громадянами адміністративних послуг, протидія корупції та уникнення використання посередницьких послуг, повне інформування клієнтів та відвідувачів Центру з будь-яких спірних або незрозумілих питань», – наголошується у повідомленні землевпорядної служби області.

  Усього на Дніпропетровщині створено 35 відповідних Центрів. За повідомленням Головного управління Держземагентства у Дніпропетровській області, на сьогодні тривають роботи щодо облаштування робочих місць кадастрових реєстраторів для прийому документів заявників та їх оперативного розгляду.

  Як відомо, з 1 січня 2015 року адміністративні послуги, пов’язані з внесенням та наданням інформації з Державного земельного кадастру, повинні надаватися через Центри надання адміністративних послуг. Це визначено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».