• In English
 • Ігор Жданов зустрівся із Гаррі Каспаровим та взяв участь у сеансі одночасної гри на підтримку української армії
  опубліковано 06 грудня 2014 року о 18:18

  6 грудня Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов зустрівся із знаменитим гросмейстером та громадським діячем Гаррі Каспаровим.

  «Зустріч та спілкування із цією видатною людиною — велика честь для мене. В юнацькі роки я активно займався шахами, та уважно стежив за всіма поєдинками Гаррі Каспарова. Пізніше, до суто спортивного захоплення, додалася повага до його громадської та політичної діяльності», - зауважив Ігор Жданов.

  Під час неформальної зустрічі Міністр та Гаррі Каспаров обговорили поточну політичну ситуацію в Україні та Європі, а також можливості врегулювання ситуації на Сході України.

  Ігор Жданов також зазначив, що як громадянин України, комендант та активний учасник Євромайдану - високо цінує позицію Гаррі Каспарова, який називає анексію Криму «актом бандитизму», а події на Донбасі «прямим вторгненням російських військ».

  Цього ж дня відбувся сеанс одночасної гри Гаррі Каспарова із українськими військовими та волонтерами, на честь Дня Української армії. В сеансі взяла участь команда Мінмолодьспорту у складі Ігоря Жданова та заступника Міністра з питань європейської інтеграції Миколи Мовчана.