• In English
  • Політична воля для проведення реформ є. Будемо діяти швидко, відкрито, по-європейськи, - Міністр економічного розвитку і торгівлі
    опубліковано 02 грудня 2014 року о 23:36

    Для проведення масштабних реформ в Україні є політична воля керівництва держави. Новий склад Уряду готовий втілити її в життя. На цьому наголосив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус на брифінгу у Верховній Раді після призначення Кабінету Міністрів.

    «Президент і Прем’єр-міністр зазначили, що є політична воля для реформ. Зібрався Кабінет Міністрів однодумців. Багатьох членів Уряду я знаю особисто і знаю, на що вони здатні. Будемо діяти швидко, відкрито, по-європейськи», - заявив Міністр.

    Він зазначив, що до сьогодні був громадянином Литовської Республіки і успішно займався інвестиційною діяльністю, але заради високої мети став українцем і погодився очолити Міністерство економічного розвитку і торгівлі. «Для мене велика честь сьогодні стати громадянином України і обійняти посаду Міністра економіки. Час дуже складний, і нас чекає досить складна робота», - заявив Міністр.