• In English
 • Олена Підгрушна привітала учасників міжнародних змагань зі спортивного танцю "Kyiv Open 2014"
  опубліковано 29 листопада 2014 року о 13:55

  29 листопада в Києві розпочалися відкриті міжнародні змагання зі спортивного танцю "Kyiv Open 2014" (чемпіонат світу).

  Під час урочистої церемонії відкриття змагань заступник Міністра молоді та спорту України Олена Підгрушна зачитала вітання від Міністра молоді та спорту України Дмитра Булатова.

  "Від щирого серця вітаю всіх учасників міжнародних змагань зі спортивного танцю "Kyiv Open 2014". Сюди прибули найсильніші танцювальні пари світу. Проведення заходу такого рівня - це дуже відповідальна справа, як для організаторів змагань, так і для країни в цілому. Сподіваюсь, що учасники зроблять усе можливе, щоб показати свою майстерність, красу та досконалість у виді спорту, в якому об’єднується грація і талант, пластичність, витримка, професіоналізм, краса руху в спортивній боротьбі. Бажаю усім міцного здоров’я і добра. Нових успіхів в особистих справах та на танцювальних майданчиках", - йдеться у вітанні Дмитра Булатова.

  Також Олена Підгрушна вручила подяку майстру спорту України міжнародного класу зі спортивного танцю, старшому викладачу кафедри хореографії і танцювальних видів спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України Оксані Бойко - за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту України, сумлінну працю, професіоналізм та відданість справі.

  Зазначимо, що міжнародні змаганнях зі спортивного танцю "Kyiv Open 2014" відбуваються серед ювеналів, юніорів, молоді, дорослих, сеньйорів (стандарт, латина) 29-30 листопада 2014 року.