• In English
 • Держземагентство оприлюднило список вакансій для оперативного працевлаштування співробітників, переміщених із зони АТО
  опубліковано 28 листопада 2014 року о 18:38

  З метою оперативного працевлаштування державних службовців органів земельних ресурсів, переміщених із районів проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, Держземагентство України на своєму сайті оприлюднило список наявних вакантних посад у регіонах України.

  Загалом запропоновано понад сотню посад у 23 регіонах України – від начальника Головного управління до спеціаліста І категорії.

  Держземагентство всіляко сприятиме працевлаштуванню внутрішньо переміщених осіб – працівників установ та підприємств, що належать до сфери управління відомства, після їх прибуття з тимчасово неконтрольованих територій. На сьогодні вживаються заходи зі створення гідних умов праці та проживання, забезпечення соціального захисту таких працівників.

  Додатково повідомляємо, що з питань переміщення підприємств, установ і працівників з тимчасово неконтрольованих територій можна звертатися за телефоном гарячої лінії Держземагентства 0 800 502 528 (всі дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні), а також на електронну адресу dazr@dazru.gov.ua.