• In English
 • Кадастрові реєстратори розпочали роботу через Центри адмінпослуг у двох містах Луганщини, прилеглих до зони АТО
  опубліковано 28 листопада 2014 року о 18:20

  Незважаючи на складну ситуацію на територіях, прилеглих до зони проведення АТО, у двох містах Луганської області в центрах надання адміністративних послуг достроково розпочали роботу державні кадастрові реєстратори.

  Зокрема, за повідомленням Головного управління Держземагентства у Луганській області, в містах Сєвєродонецьк та Рубіжне починаючи з 28 листопада 2014 року розпочато надання адміністративних послуг з державної реєстрації земельних ділянок через Центри надання адміністративних послуг.

  Уже за перший день роботи до державного реєстратора звернулося п’ятеро осіб, для отримання витягу з Державного земельного кадастру.

  «Кроки, які були здійснені місцевою владою та територіальними управліннями Держземагентства для полегшення отримання адміністративних процедур, зокрема у сфері земельних відносин, є надзвичайно важливою підтримкою для громадян, які проживають у безпосередній близькості до зони бойових дій і перебувають у складних психологічних умовах», – наголошується в повідомленні.

  Як відомо, розпорядженням Кабінету Міністрів від 15 травня 2014 року № 523-р було затверджено перелік адміністративних послуг, які повинні надаватися територіальними підрозділами Держземагентства через Центри надання адміністративних послуг. Початком впровадження відповідних послуг у сфері земельних відносин має стати 1 січня 2015 року.