• In English
 • Державні кадастрові реєстратори почали достроково надавати послуги населенню через Центри адмінпослуг у трьох областях
  опубліковано 28 листопада 2014 року о 16:24

  Державні кадастрові реєстратори Вінницької, Волинської та Київської областей на півтора місяця раніше, ніж це передбачено розпорядженням Кабінету Міністрів України, розпочали роботу через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП). На сьогодні в кожній з названих областей у трьох Центрах надання адміністративних послуг облаштовані робочі місця для державних кадастрових реєстраторів.

  Таким чином у дев’яти центрах із надання адмінпослуг достроково проведено роботи з обладнання робочих місць державних кадастрових реєстраторів, створено належні умови для їх продуктивної роботи. Фахівці забезпечені необхідною апаратурою, телефонним зв’язком, мають доступ до мережі Інтернет. А отже, створено усі умови для надання  громадянам  оперативних, комфортних та доступних адміністративних послуг у сфері земельних відносин.

  На сьогодні розгорнуто роботи з облаштування ЦНАПів і в інших областях України. У багатьох регіонах державні кадастрові реєстратори вже працюють у режимі тестування. Після запуску системи в усіх, навіть найвіддаленіших районах держави, громадяни матимуть можливість отримати необхідні документи без черги та у комфортних умовах.

  Як відомо, згідно з урядовим рішенням стартовою датою надання послуги у сфері земельних відносин через ЦНАПи є 1 січня 2015 року. Зокрема, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15 травня 2014 року № 523-р. затверджено перелік адміністративних послуг, які надаються територіальними підрозділами Держземагентства через ЦНАПи.

  Адміністратори Центрів надання адміністративних послуг надають витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки; довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями, а також відомості з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою.