• In English
 • Партнерство України та Грузії набуває нової якості у контексті європейської інтеграції та регіональної безпеки
  опубліковано 28 листопада 2014 року о 09:25

  У ході політичних консультацій між МЗС України та Грузії, які відбулись 27 листопада 2014 року у Києві, за участю делегацій двох сторін на чолі з Першим заступником Міністра Наталією Галібаренко та заступником Міністра закордонних справ Грузії Давидом Джалаганія йшлося про партнерство двох країн у контексті європейської інтеграції та регіональної безпеки.

  Сторони детально обговорили сучасний стан українсько-грузинського політичного діалогу та графік двосторонніх заходів високого та найвищого рівня на найближчу перспективу.

  Окрему увагу було приділено активізації співробітництва та взаємній підтримці між Україною та Грузією в рамках міжнародних організацій, зокрема, у контексті консолідації міжнародної підтримки проти агресії РФ щодо України та Грузії.

  За результатами зустрічі домовлено продовжити обмін досвідом у сфері європейської інтеграції, зокрема у контексті імплементації угод про асоціацію з ЄС та безвізового діалогу. Сторони також домовилися координувати позиції з актуальних питань міжнародного порядку денного.

  У ході консультацій спільно було підтверджено незмінність позицій з питання підтримки територіальної цілісності та суверенітету України та Грузії.