• In English
 • Фахівці Мінагрополітики ознайомилися із польським досвідом щодо заходів підтримки виробників молока
  опубліковано 27 листопада 2014 року о 18:01

  Фахівці Міністерства аграрної політики та продовольства України та Держветфітослужби України у рамках робочого візиту до Польщі відвідали Міністерство аграрної політики та розвитку села  і Агенцію з питань сільськогосподарського ринку Польщі з метою ознайомлення із функціями та засадами діяльності вказаних установ у сфері регулювання ринку молока.

  Звертаючись до польських колег, заступник Міністра аграрної політики та продовольства Олександр Сень зауважив, що досвід Польщі у сфері регулювання ринку молока є унікальним, та являє собою певну ілюстрацію дорожньої карти, якою рухатиметься Україна на шляху до реалізації засад європейської якості та безпечності вітчизняної молочної продукції.

  В свою чергу, польською стороною була надана інформація щодо засад підтримки виробництва молока за рахунок коштів національного бюджету до та після вступу до ЄС, зокрема, питання пільгового кредитування та доплат за якість.

  Крім того, українську делегацію ознайомлено із  заходами, пов’язаними із підтримкою виробників молока в рамках програми «Модернізація аграрних підприємств», а також із механізмами реалізації програми «Склянка молока».