• In English
 • Укрзалізниця обладнала електроопаленням понад 90% пасажирських поїздів
  опубліковано 26 листопада 2014 року о 15:47

  Для забезпечення зимових пасажирських перевезень із початку року залізничники підготували 3158 вагонів на загальну суму понад 400 млн. грн. Наразі 90,2% пасажирських поїздів обладнані електроопаленням, що на 20% більше, ніж було в 2009 році. Про це повідомили в Департаменті пасажирських перевезень далекого сполучення.

  Завдяки переобладнанню та модернізації систем опалення пасажирського рухомого складу Укрзалізниця зекономить 20% вугілля порівняно з минулим роком

  «Більшість пасажирських вагонів залишаються на комплексному опаленні, тобто при необхідності можна перейти на альтернативний метод – це ще один «ступінь захисту». Навіть в Європі ще не вигадали чогось кращого, – пояснив заступник начальника департаменту Тарас Пасічник. – Поїзні бригади мають підтримувати температурний режим відповідно до встановлених нормативних показників».

  Згідно з санітарними правилами на залізничному транспорті вагони починають опалювати при температурі зовнішнього повітря (+10°С) та нижче, а норми зимового температурного режиму у пасажирських поїздах у дальньому сполученні становлять +18°С – +22°С. При зниженні температури нижче 18 градусів, поїзна бригада протоплює вагон перехідним опаленням.