• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 26 листопада 2014 року о 14:04

  Підрозділи Держприкордонслужби здійснюють охорону та оборону українсько-російського кордону та лінії розмежування між силами АТО та бойовиками  в умовах напруженої обстановки.

  Протягом доби незаконні збройні формування систематично порушували режим припинення вогню та здійснювали обстріли сил АТО.

  Учора терористи з підствольних гранатометів здійснили обстріл блокпосту в районі н.п. Майорське. Прикордонники та військовослужбовці ЗС України, які несуть службу на цій позиції, відкрили вогонь у відповідь та відбили атаку. Українські військові не постраждали.

  Також учора прикордонники зафіксували 5 пострілів з БМ-21 «Град», які розірвались на околиці н.п. Правдівка. Обстріл вівся з н.п. Ясинувата.

  Продовжується ведення повітряної розвідки військовими літаками РФ, у тому числі, з порушенням кордону. 25 листопада на ділянці відділу прикордонної служби «Станично-Луганське» на напрямку «Маноцький (РФ)-Колесниківка (Укр.)» зафіксовано порушення повітряного простору України двома військовими реактивними літаками, які залетіли на територію України та повернулися у зворотному напрямку.