• In English
 • Держкомтелерадіо у 2015 році проведе три фестивалі телерадіопрограм
  опубліковано 26 листопада 2014 року о 11:36

  Колегія Державного комітету телебачення і радіомовлення затвердила перелік фестивалів теле- і радіопрограм у 2015 році, засновником (співзасновником або співорганізатором) яких є Держкомтелерадіо.

  Зокрема, на базі Закарпатської ОДТРК у місті Ужгороді 9-12 вересня має відбутися ХVІI міжнародний фестиваль телевізійних і радіопрограм для національних меншин «Мій рідний край», а на базі Харківської ОДТРК 1-3 жовтня - XХ - всеукраїнський фестиваль телевізійних і радіопрограм «Калинові острови», 1-3 жовтня - на базі Харківської ОДТРК.

  Крім того, за ініціативи Черкаської ОДТРК започатковується новий фестиваль теле- і радіопрограм «Кобзар єднає Україну». Його планується провести в Черкасах та Каневі у дні перепоховання Т.Г.Шевченка – з 19 по 23 травня. Його мета – звернутися до життя генія, до його творчої спадщини, яка нині, під час російської агресії є особливо актуальною, щоб нагадати всім нам, що українці – великий і єдиний народ.

  «Фестивальний напрям діяльності Держкомтелерадіо є важливим для галузі, оскільки позитивно позначається на розвитку вітчизняного телерадіомовлення, - зазначив Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко. - Завдяки змагальним заходам щороку зростає якість конкурсних робіт, а творчі колективи, журналісти мають можливість обмінятися досвідом та підвищити рівень своєї кваліфікації. З програмами-переможцями мають змогу ознайомитися широке коло глядачів, адже вони транслюються у теле- і радіоефірі державних ТРК».

  Колегія рекомендувала телерадіокомпаніям у 2015 році продовжити розвивати набуті багаторічні фестивальні традиції, розширювати географію учасників фестивалів, запрошувати ширше коло вітчизняних та зарубіжних телерадіоорганізацій, друкованих ЗМІ та Інтернет-видань, активніше популяризувати в Україні та за її межами фестивальні заходи Держкомтелерадіо, а також залучати до цієї роботи спонсорів.

   Керівникам Черкаської, Закарпатської та Харківської ОДТРК, на базі яких відбуватимуться заходи, надано право у разі необхідності, змінювати дату проведення фестивалів за погодженням із засновниками.