• In English
 • На Рівненщині 40 учасників АТО отримали земельні ділянки
  опубліковано 25 листопада 2014 року о 12:23

  На сьогодні у Рівненській області 40 військовослужбовцівучасників АТО оформили земельні ділянки у власність. Головне управління Держземагентства в області надало 130 дозволів на розроблення документації із землеустрою на загальну площу 30,7 гектара. З них 121 земельну ділянку площею 13,9 га виділено для ведення садівництва і 9 ділянок площею 10,1 га – для ведення особистого селянського господарства.

  Також 44 дозволи на розроблення документації із землеустрою площею 6,7 га для будівництва та обслуговування житлового будинку надали органи місцевого самоврядування.

  Усього із заявами на отримання земельної ділянки до територіальних органів Держземагентства в області звернулися 756 захисників Вітчизни. Найбільше заяв подали військові у Рівному (356) та Рівненському районі (154).

  Довідково

  Загалом на Рівненщині для надання учасникам АТО передбачено 545 га земель. Водночас фахівці землевпорядної служби області продовжують пошук та узагальнення інформації про вільні землі, які можуть бути передані у власність військовослужбовцям.

  Землевпорядники всіляко допомагають захисникам Батьківщини в оформленні документів на землю. Цьому сприяють їхні знання, оперативність, злагодженість і досвід роботи.