• In English
  • Держлікслужба виконує всі вимоги Закону України "Про очищення влади"
    опубліковано 21 листопада 2014 року о 18:24

    21 листопада Голова Держлікслужби України Михайло Пасічник перебуває у Запоріжжі. Під час зустрічей з суб’єктами господарювання він розповів, якими нагальними питаннями займається Служба і що вдалося зробити за 4 місяці його перебування на посаді.

    Окрім того, Михайло Пасічник закцентував увагу, що нині Держлікслужбою проводяться відповідні заходи щодо виконання вимог Закону України «Про очищення влади», який передбачає усунення від управління державними справами осіб, які своїми рішеннями, діями чи бездіяльністю здійснювали заходи (та/або сприяли їх здійсненню), спрямовані на узурпацію влади екс-Президентом України Віктором Януковичем.

    Михайло Пасічник зазначив: план перевірок, які затверджені розпорядженням КМУ від 16 жовтня 2016 р. №1025-р, посадові особи Держлікслужби своєчасно виконують. Зокрема, повністю опрацьовано порядок проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» і визначено посади як в центральній, так і територіальних службах, щодо яких може поширюватися дія закону. 18 листопада 2014 р. Держлікслужба України направила до Секретаріату КМУ усі необхідні документи.