• In English
 • Укрпошта ввела в дію поштовий штемпель "Пошта Майдану"
  опубліковано 21 листопада 2014 року о 17:23

  До річниці подій Євромайдану 2013-2014 років, національним оператором поштового зв'язку 21 листопада у приміщенні Головпоштамту в Києві офіційно введено в дію спеціальний поштовий штемпель з пересувною датою «Пошта Майдану. Київ, 01001».

  Таким чином, Укрпошта підтримала волонтерську пошту Майдану, засновану на громадських засадах за часів Революції Гідності. Завдяки волонтерській праці Польової Пошти кожен міг відправити листа найріднішим з сувенірною поштовою маркою, а волонтери власноруч здійснювали його доставку адресату.

  Ініціатива Укрпошти дозволить відправляти листи з офіційним відбитком поштового штемпеля «Пошта Майдану» – прямо з епіцентру Революції Гідності – Головпоштамту. Відтепер кожен бажаючий може безкоштовно скористатися календарним штемпелем «Пошта Майдану» та адресувати листа у будь-який куточок світу.

  Нагадаємо, 22 серпня Укрпошта випустила поштову марку «Євромайдан 2013-2014», назавжди увіковічнивши в історії події Революції. А також виготовила поштовий конверт «Україна – єдина країна», об’єднавши українців листами по всій країні.