• In English
 • Оголошено результати Всеукраїнського конкурсу "100 кращих товарів України"
  опубліковано 20 листопада 2014 року о 16:24

  Відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України», на якій було відзначено 124 види національної продукції. На сьогодні «100 кращих товарів України»  це єдиний державний конкурс, який дає змогу споживачам зробити правильний вибір серед різноманіття товарів і послуг, а підприємствам – отримати гідну оцінку своєї продукції.

  Проведення таких заходів популяризує вітчизняні товари на внутрішньому й зовнішньому ринках. До того ж, розвиток підприємництва сприяє створенню додаткових робочих місць, модернізації виробництв, залученню інвестицій, оздоровленню економіки й інтеграції у європейський та світовий економічний простір. А загалом допоможе досягти стратегічної  мети Уряду – створення нової якості життя української громади. Конкурс – це не тільки відзнака підприємств, які змогли досягти високого рівня якості й безпечності продукції, це також приклад для наслідування іншими українськими товаровиробниками.

  Конкурс має власні традиції – він розпочався ще 2003 року. Як зазначив у своїй вітальній промові заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – керівник апарату Роман Качур, цей захід відкриває великі можливості перед українськими товаровиробниками.

  Україна чітко визначила свій європейський вектор. Міністерство проводить роботу, спрямовану на гармонізацію наших норм і стандартів із міжнародними, що уможливить вихід українських товарів на європейський ринок, наголосив заступник Міністра.

  «Ми відчуваємо підтримку європейських колег. Нам важливий зворотній зв'язок і ваша участь, аби розуміти пріоритети, де слід насамперед зосередити зусилля, – сказав Роман Качур, звертаючись до присутніх товаровиробників. – Ми продовжуємо роботу зі стимулювання експорту. Україна є великим ринком, але ще більше можливостей відкриється, коли зможемо забезпечити експорт нашої продукції. Зараз ведеться активна робота над створенням торговельних представництв України за кордоном, які сприятимуть просуванню української продукції на ринок країн ЄС».

  Проведення заходу, навіть у такий непростий для країни час, засвідчує важливість розвитку національного виробництва – не тільки для насичення ринку та розвитку економіки країни, а й для того, щоб увесь світ пересвідчився: Україна – держава з потужним потенціалом розвитку, яка здатна виготовляти продукцію, у певних сегментах конкурентну зі світовими брендами.