• In English
  • У Запорізькій області у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва до бюджетів надійшло 2,68 млн. грн.
    опубліковано 20 листопада 2014 року о 09:03

    За повідомленням Головного управління Держземагентства у Запорізькій області цього року у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва на спецрахунки сільських, селищних, міських, районних та обласної рад надійшло 2,68 млн. гривень.

    З них, 1,52 млн. грн. використано на поновлення нормативної грошової оцінки земель м. Запоріжжя та погашення заборгованості за проведені у попередні роки відповідні роботи у населених пунктах Вільнянського, Кам’янсько-Дніпровського, Новомиколаївського, Мелітопольського, Оріхівського, Токмацького та Приазовського районів.

    На сьогодні залишок невикористаних коштів становить 10,46 млн. грн., з яких 7,94 млн. грн.. накопичено на спеціальних рахунках міських, сільських, селищних рад, 1,2 млн. грн. – у районних радах, 969,67 тис. грн. – в містах обласного значення, 356,91 тис. грн. – на спецрахунку обласної ради.