• In English
 • У столиці увічнять пам'ять Героям Небесної Сотні та загиблим у зоні АТО
  опубліковано 19 листопада 2014 року о 17:36

  У Києві встановлять меморіальні дошки Героям Небесної Сотні, загиблим у зоні АТО та іншим видатним українцям. Відповідне розпорядження днями підписав Київський міський голова Віталій Кличко.

  Так, на звернення Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації на вулиці Червоноармійській, 114 буде встановлена меморіальна дошка на честь Андрія Миколайовича Черненка, Героя Небесної Сотні.

  На будівлі Національної парламентської бібліотеки України на вул. Грушевського, 1 встановлять меморіальну дошку на честь Сергія Гагіковича Нігояна, Героя Небесної Сотні.

  Також на фасаді середньої загальноосвітньої школи №90 з’явиться меморіальна дошка на честь Сергія Борисовича Шаповала, Героя Небесної Сотні. Відповідне звернення надійшло від Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

  Згідно зі зверненням Деснянської районної держадміністрації на будівлі СШ №275 за адресою: проспект Маяковського, 3-Г встановлять меморіальну дошку на честь Володимира Сергійовича Кравчука, загиблого в зоні АТО воїна.

  Окрім цього, меморіальну дошку розмістять на будинку 20/8 на вулиці Інститутській на честь Юрія Прокоповича Спіженка, українського онколога, доктора медичних наук, академіка Національної академії медичних наук України, Міністра охорони здоров’я УРСР і першого Міністра охорони здоров’я України.

  Українська нафтогазова академія поклопоталася про встановлення меморіальної дошки на честь Михайла Петровича Ковалка, державного діяча, вченого, виробничника, лауреата Державної премії в галузі науки і техніки, винахідника та поета на будинку № 12 на Михайлівському провулку.

  Меморіальну дошку на честь Олександра Миколайовича Новікова, воїна-інтернаціоналіста, встановлять у фойє спеціалізованої школи №127.

  Зазначимо, що витрати, пов’язані із виготовленням та встановленням меморіальних дощок, будуть профінансовані за позабюджетні кошти, залучені в установленому порядку.