• In English
 • Дмитро Булатов привітав призерів чемпіонату світу з карате 2014 року
  опубліковано 18 листопада 2014 року о 18:21

  Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов привітав українських спортсменів – призерів чемпіонату світу з карате 2014 року, який проходив 5-9 листопада у Бремені (Німеччина).

  Вперше за роки незалежності українські спортсмени посіли призові місця на світовій першості. Ірина Зарецька взяла "бронзу" в категорії ката, Станіслав Горуна – "бронзу" у категорії ката.

  7 листопада в рамках світових змагань також відбувся перший чемпіонат світу серед спортсменів з обмеженими можливостями. Українка Уляна Смирнова в категорії ката на візках серед дівчат стала чемпіонкою світу 2014 року. 

  Дмитро Булатов вручив спортсменам та тренерам подяки Міністерства за успішний виступ на світовій першості.

  "Я щиро вітаю українську збірну з важливою перемогою. Незважаючи на два секвестри бюджету, ми зробили все можливе і зберегли спортивний календар та фінансування українських збірних. Завдяки цьому наші спортсмени мають можливість представляти Україну на всіх запланованих міжнародних змаганнях" - зазначив Дмитро Булатов.

  "Ми вдячні за увагу, яку Міністерство приділяє неолімпійським видам спорту, зокрема карате. На дорослих змаганнях найвищими були нагороди на чемпіонаті Європи у 2012 та 2013 році. Цього року маємо перші призові місця на чемпіонаті світу", - зазначив Сергій Левчук, президент Української федерації карате.