• In English
 • Україна і Німеччина поглиблюватимуть діалог у сфері бізнесу
  опубліковано 17 листопада 2014 року о 19:02

  Україна і Німеччина зацікавлені у подальшому поглибленні діалогу між владою та представниками іноземних компаній, у тому числі німецьких, що працюють в Україні. На цьому було наголошено 17 листопада у ході зустрічі в. о. Міністра економічного розвитку і торгівлі України Валерія Пятницького з Головою Асоціації торгово-промислових палат Німеччини Мартіном Ванслебеном.

  «Ми дуже зацікавлені у встановленні добрих економічних відносин між Україною і Німеччиною. Хочу наголосити, що німецькі підприємці не тільки не планують залишати Україну, вони навпаки планують розширювати своє представництво тут», - сказав Мартін Ванслебен.

  Сторони погодилися, що для подальшого стимулювання розвитку підприємництва в Україні найважливішим є дотримання усіх законодавчих норм та правил чистоти ведення бізнесу.

  Голова Асоціації торгово-промислових палат Німеччини запропонував організувати і провести круглий стіл між представниками українського Уряду і ділових кіл не лише Німеччини, а й усіх країн, що працюють в Україні, для того, щоб крок за кроком відпрацювати алгоритм подальших спільних дій.

  В. о. Міністра економічного розвитку і торгівлі України зі свого боку підтримав пропозицію, зазначивши, що український Уряд зацікавлений у постійному діалозі з бізнесом. «Вважаю, що це повинен бути не разовий захід, а постійно діючий діалог від досить широкого контексту до вузьких питань. Ми не тільки за те, щоб організовувати круглі столи, а й хотіли б об’єднати зусилля і проводити відповідні реформи», - зауважив Валерій Пятницький.

  Мартін Ванслебен підкреслив, що створення Німецько-української зовнішньоторговельної палати в Україні могло б стати важливим мостом між підприємцями наших країн.

  «Ініціативу щодо створення в Україні Німецько-української палати ми підтримуємо повністю. Зважаючи на активність німецького бізнесу, його вміння працювати та інтегрованість в українську економіку, це відігравало б не тільки бізнесову, а й значну освітню роль. Активна взаємодія Палати з Урядом надасть додаткового імпульсу для проведення українських реформ», - наголосив Валерій Пятницький.