• In English
 • Господарський суд Києва повернув велотрек "Авангард" у державну власність
  опубліковано 17 листопада 2014 року о 17:56

  17 листопада Господарcький суд м. Києва прийняв рішення про повернення майнового комплексу учбово-спортивної бази велотрек "Авангард" у державну власність.

  Позивачем у справі виступила Прокуратура м. Києва в інтересах держави в особі Фонду держмайна України, третя сторона у справі - Міністерство молоді та спорту України.

  "Це принципова позиція Міністерства – підтримувати спортивну громадськість Києва та України у боротьбі за збереження інфраструктури. Ми вже маємо позитивний досвід – Мінмолодьспорту виступало третьою стороною у справі за приміщення льодового палацу "Авангард", який розпорядженням Кабінету Міністрів остаточно віднесений до підпорядкування Мінмолодьспорту. Зараз Міністерство виступає третьою стороною у ще кількох аналогічних справах", - зазначив Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов.

  Раніше, 12 листопада Київрада прийняла рішення про повернення земельної ділянки, на якій розташований велотрек, у власність міста.

  "Завдяки цьому рішенню суду не тільки збережено унікальну спортивну споруду. Україна в найближчому майбутньому має змогу отримати на базі велотреку "Авангард" сучасну базу для тренувань та розвитку велосипедного спорту європейського рівня", - зазначив Денис Шолудько, президент Київської федерації велоспорту.