• In English
 • У Києві відбудуться "Книжкові контракти"
  опубліковано 17 листопада 2014 року о 16:33

  З 11 по 13 грудня в Українському домі (вул. Хрещатик, 2) відбудеться V Київська міжнародна книжкова виставка «Книжкові контракти», засновником та організатором якої є Держкомтелерадіо.

  На виставці буде широко представлено художню, наукову, довідкову, навчальну, літературу, альбоми про мистецтво, антикварні книжки, періодику, музичну та дитячу літературу. Програма «Книжкових контрактів» передбачає також чисельні презентації нових видань, зустрічі з популярними письменниками, семінари, відкриті диспути та розважальну програму для дітей до дня Святого Миколая.

  Усі бажаючі зможуть взяти участь у благодійній акції «Створи бібліотеку для дітей зі Сходу України». Для цього треба буде покласти книжку з власної бібліотеки або придбану на виставці у «Книжкову шпаківню». Звідти книжки будуть надійдуть до дітей, які вимушено залишили свої домівки.

  У рамках виставки також пройде урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу Держкомтелерадіо «Краща книга України».

  Додаткову інформацію про виставку та умови участі у ній можна отримати на сайті виставки http://www.bookexpo.in.ua/ukr/dec/main_dec.htm