• In English
 • Львівщина зацікавлена у вивченні досвіду енергетичних компаній США
  опубліковано 14 листопада 2014 року о 17:33

  Впровадження в Україні реформ децентралізації влади, доля переселенців з Криму та Сходу країни, енергетична незалежність та економічна співпраця із США – теми офіційної зустрічі Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні Джеффрі Пайєтта з т. в. о. голови Львівської облдержадміністрації Юрієм Турянським.

  Джефрі Пайєтт запевнив, що Посольство США зацікавлене у поглибленні співпраці з Львівщиною. Зокрема, Посол запропонував організувати зустріч представників влади та бізнесу області з Американською торгівельною палатою в Україні. З початку цього року інвестиції США на Львівщину становлять майже 10 млн. американських доларів. Ця цифра може бути більшою, незважаючи на події на Сході України, переконаний Джеффрі Пайєтт.

  Обговорюючи питання децентралізації, Джеффрі Пайєтт додав, що Львівщина повинна бути пілотною у реалізації таких державних ініціатив. “Область повинна стати лабораторією реформ в Україні”, - підкреслив Посол.

  Під час обговорення енергетичної незалежності України Юрій Турянський зазначив, що одним із ключових моментів у цьому питанні є збільшення кількості видобутку вугілля, зокрема, на території Львівсько-Волинського вугільного басейну. З огляду на це Львівщина зацікавлена у вивченні досвіду енергетичних компаній Америки, які мають багато напрацювань у галузі видобутку корисних копалин, зокрема і газу.

  «Львівщина дуже вдячна за візит пана Посла і увагу до тих труднощів, перед якими постала наша держава. Ми сподіваємося на широку співпрацю, на обмін досвідом», – додав Ю. Турянський.