• In English
 • У Пенсійному фонді обговорили стан наповнення пенсійного бюджету та нагальні питання роботи з переселенцями
  опубліковано 14 листопада 2014 року о 17:19

  За січень – жовтень ц.р. до бюджету Пенсійного фонду України надійшло 134,8 млрд. грн. власних коштів, або 100,6% до плану на цей період. Завдання із власних надходжень виконано в усіх регіонах, крім Донецької та Луганської областей.

  Про це йшлося 14  листопада ц.р. у Пенсійному фонді України на нараді за участю начальників головних управлінь Фонду в областях та м. Києві під керівництвом в.о. Голови правління Пенсійного фонду Миколи Шамбіра. У роботі наради взяв участь Перший заступник Міністра соціальної політики України Віталій Мущинін. 

  Учасники наради  всебічно обговорили підсумки роботи органів Фонду за 10 місяців 2014 року, завдання щодо завершення фінансового року та формування пріоритетних напрямків діяльності на 2015-й.

  Незважаючи на складну економічну ситуацію і скорочення в Україні кількості осіб, за яких сплачується єдиний внесок,  всі області, крім Донеччини та Луганщини, зазначалося на нараді,  мають реальні можливості виконати планові завдання 2014 року  щодо надходження власних коштів.

  «Управління Пенсійного фонду України мають стати потужними аналітичними центрами для органів  влади на місцях, розвивати  співпрацю з органами Державної фіскальної служби та ДВС, використовувати усі наявні  можливості для скорочення заборгованості перед Фондом», –  наголосив  очільник  ПФУ Микола Шамбір. 

  Серед нагальних завдань, поставлених в.о. Голови правління Фонду перед керівниками головних управлінь,  було оперативне вирішення питань  пенсійного забезпечення вимушених переселенців. На сьогодні до органів Фонду звернулося понад 600 тис. таких осіб.

  Попри всі складності роботи, керівник Фонду поставив завдання працівникам Пенсійного фонду на місцях ще більш уважно ставитися до потреб переселених людей, іще якісніше роз'яснювати пенсійні питання, а також налагоджувати співпрацю з органами соціального захисту щодо виконання постанов Кабінету Міністрів України  з питань соціальної підтримки  внутрішньо переміщених осіб.

  Учасники наради обговорили також  питання реалізації антикорупційної політики в органах Пенсійного фонду України.