• In English
 • Дмитро Булатов привітав збірну України зі стронгмену із вдалим виступом на чемпіонаті світу
  опубліковано 14 листопада 2014 року о 17:03

  14 листопада Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов зустрівся із представниками збірної команди України зі стронгмену, які брали участь у чемпіонаті світу 2014 (1-2 листопада, м. Котка, Фінляндія).

  Цього року у чемпіонаті взяли участь спортсмени з 14 країн світу. Команда України посіла перше місце у загальнокомандному заліку.

  Зокрема, Володимир Рекша посів перше місце у категорії до 105 кг,  вдало дебютував 18-річний киянин Олексій Новіков, який зайняв 3 місце у ваговій категорії до 105 кг. Олександр Сташенко посів 3 місце у ваговій категорії до (80 кг).

  Ольга Лящук з Донецька стала абсолютною чемпіонкою світу 2014 року серед жінок.

  «Цього року, попри складне становище в Україні, наші спортсмени демонструють надзвичайні перемоги на міжнародних змагання. Я пишаюся вами, як і кожний українець, і дякую Вам за ваші досягнення», - зазначив Дмитро Булатов, вітаючи представників команди.

  Відповідно до постанови КМУ від 24.07.2013 № 550, з метою відзначення спортсменів, досягнення яких сприяють утвердженню міжнародного авторитету України, призерам чемпіонату передбачено грошову премію.