• In English
 • Уряд працює над реалізацією механізму компенсації зруйнованого житла мешканцям звільнених територій, - В. Гройсман під час зустрічі з представниками ООН
  опубліковано 14 листопада 2014 року о 14:41

  Український уряд працює над розробкою механізму, що передбачає компенсацію зруйнованого житла громадянам, які проживають на звільнених від терористів  територіях Сходу країни або ж повертаються у рідні домівки.

   Про це повідомив Віце-прем`єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман голові відділу з надзвичайних ситуацій, безпеки і постачання Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців Террі Морель під час обговорення з представниками ООН ситуації з вирішенням проблем внутрішньо переміщених осіб.

  «Уряд працює над компенсацією громадянам втрат на зруйноване житло, а також над удосконаленням роботи з тимчасово переміщеними особами на місцях їх проживання», – сказав Володимир Гройсман.

  У свою чергу Террі Морель запевнила, що ООН готова допомагати Україні, і акцент буде зроблено саме на грошовій допомозі.

  «Ми хочемо сконцентруватися на наданні саме грошової допомоги як найбільш ефективної на сьогодні.  Зваживши на результати роботи наших фахівців, які працюють на місцях, ми зможемо зробити оцінку і готові будемо надати необхідну допомогу якнайшвидше»,  - повідомила Террі Морель.

  Наразі Постійний координатор системи ООН Ніл Уокер повідомив про роботу ООН над стратегічним планом реагування для України, який буде готовий найближчим часом.

  «Цей план буде інтегрований у глобальний план з гуманітарного реагування ООН на 2015 рік», - сказав представник ООН.